Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2013

Τρία και να καίνε

Την Τρίτη σερί νίκη στην έδρα του έκανε σήμερα ο Αγροτικός Αστέρας απέναντι στο Κόσμιο. Δεν άργησε να σημειώσει σκορ καθώς μόλις στο 3 λεπτό του αγώνα ο Μπεκιάρης έβαλε το πρώτο γκολ για τους σταχυοφόρους. Την περισότερη κατοχή της μπάλας είχε ο Αστέρας ενώ το Κοσμιο πίεσε αρκετά δεν μπόρεσε να σημειώσει κάποιο γκολ πέρα από την ευκαιρία που είχαν στο 20 λεπτό του αγώνα από το σουτ του Μουστάκα.

Στο 72 το Κόσμιο μένει με δέκα παίκτες ύστερα από κόκκινη κάρτα στον Κουφιώτη δίνει πέναλτυ για τον Αγροτικό και το εκτελεί ο Μπεκιάρης σημείωσε το τελικο 3-0. Στα τελευταία 3 λεπτά του αγώνα τραυματίζεται ο Γεμενετζής και μένει το Κοσμιο με 9. Στο 3 λεπτο γκολ για τον Αστερα από τον Μπεκιαρη Στο 20 εικαιρια για το Κοσμιο από τον Μουστάκα Στο 22 μακρινό σουτ από Κουκουλέκη η μπάλα αουτ Στο 47 γκολ για τον Αστερα από τον Παπαδοπουλο Στο 73 πεναλτυ για τον Αστέρα το εκτελεί ο Μπεκιάρης Καρτες : 68 Ζουλης κιτρινη 73 κιτρινη Γεμενετζης 72 κοκκινη για Κουφιωτη

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ :ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΗΣ ΚΑΡΑΝΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΦΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΛΛΙΝΗΣ

ΚΟΣΜΙΟ : ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΖΟΥΛΗΣ ΚΟΥΦΙΩΤΗΣ ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΥΡΠΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΜΟΣΧΟΥ